Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Przedłużenie składania wniosków o granty PPGR 2021

Burmistrz Gostynia przedłużył termin składania wniosków o granty PPGR do dnia 2 listopada 2021 roku do godz. 15.30. Jest to termin ostateczny. Wnioski należy składać tylko i wyłącznie w Ratuszu w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych – pokój nr 9.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Przedłużenie składania wniosków o granty PPGR 2021
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.