Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Szkoła pamięta"

29 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Szkoła pamięta". Ósmoklasiści odwiedzili miejsca pamięci i poznali związaną z nimi historię. Pod pomnikiem ku czci 30 Obywateli Ziemi Gostyńskiej rozstrzelanych przez hitlerowców zapalili znicz.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Szkoła pamięta"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.