Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada uczniowie naszej szkoły wysłuchali audycji poświęconej Narodowemu Świętu Niepodległości, podczas której przypomnieli sobie piosenki patriotyczne oraz kontekst historyczny święta. Po audycji dzieci odśpiewały hymn Polski.

flaga

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Narodowe Święto Niepodległości
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.