Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Aktywny listopad w świetlicy

W listopadzie b.r., podopieczni zajęć opiekuńczo-wychowawczych wzięli udział w konkursie organizowanym przez GOK "Hutnik" pt. "Stroik świąteczny" oraz ukazali seniorom korzyści z posiadania konta w banku, zachęcając starsze pokolenia do bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, by ułatwić im codzienność życia, poprzez udział w plastycznym konkursie, prowadzonym w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ZUS "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo". Nasi uczniowie otworzyli również swoje serca, dołączając się do akcji charytatywnej pt. "Podaj mydło" z Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, której podstawą działalności jest niesienie pomocy medycznej w krajach globalnego południa. Zebrane mydełka, trafią w ręce potrzebujących. Dziękujemy!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Aktywny listopad w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.