Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Rachmistrz Dwójki

Na początku listopada odbył się szkolny konkurs matematyczny o tytuł Rachmistrza Dwójki. Rachmistrzem Dwójki w kategorii klas IV został Szymon Jankowski z kl. IVa, natomiast Rachmistrzem Dwójki w kategorii klas V została Magdalena Ciesielska z kl. Vb. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Rachmistrz Dwójki
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.