Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Konkurs "Niech licznik stale bije"

Uwaga❗ Konkurs❗ Szkoła Promująca Zdrowie rzuca Wam wyzwanie! Klasa, która między 22 listopada a 29 listopada pokona najwięcej kilometrów, otrzyma honorowy tytuł oraz nagrodę! Co trzeba zrobić? Wystarczy za pomocą jakiejkolwiek aplikacji obrazującej przebyte kilometry zarejestrować pokonaną przez siebie trasę, a następnie zaprezentować wychowawcy. Wychowawca zsumuje kilometry pokonane przez wszystkich uczniów Twojej klasy. I już! Potem trzeba już tylko czekać na wynik konkursu i nagrody. Pamiętaj o odblaskach podczas marszu. O szczegóły konkursu pytaj Martę Sobkowiak lub Michała Nowaka. RUSZAJMY SIĘ!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs "Niech licznik stale bije"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.