"Rodzice partnerami szkoły"

W ramach działań "Rodzice partnerami szkoły" w klasie 2b odbyły się spotkania z panią Hanną Rymaniak i panem Tomaszem Pilchem. Pani Rymaniak, która jest fizjoterapeutką i prowadzi własny gabinet rehabilitacji, przedstawiła kulisy swojej pracy. Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda i funkcjonuje układ kostny człowieka. Nie zabrakło także cennych rad. Wskazówki dotyczące prawidłowej postawy ciała podczas wykonywania codziennych obowiązków pozostaną na długo w pamięci. Spotkanie z panem Pilchem dotyczyło jego pasji, którą jest łowiectwo. Gość przedstawił informacje na temat elementów przyrody występujących w pobliskich lasach, a zwłaszcza zwierząt, które możemy spotkać. Pojawiły się też zagadki - dzieci próbowały odgadnąć nazwy zwierząt po głosach, które wydają. Miłą niespodzianką było zaproszenie do STANICY MYŚLIWSKIEJ "KLONÓWKA" w Klonach. Pojechaliśmy tam wspólnie z klasą Ic. Po spacerze leśnymi duktami odpoczęliśmy przy ognisku.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Rodzice partnerami szkoły"