Poznajemy zawód psychologa

Uczniowie klasy 3c w ramach programu "Rodzice Partnerami Szkoły" mieli okazję bliżej poznać pracę psychologa. O swojej pracy-pasji opowiadała jedna z mam, Pani Izabela Staszek. Wyjaśniła dzieciom, że psycholog wspiera, udziela rad tym, którzy tego potrzebują. Podczas spotkania uczniowie oglądali pomoce, które w codziennej pracy wykorzystuje psycholog. Dzieci obejrzały prezentację przygotowaną przez gościa na temat emocji. Miały również okazję wypowiedzieć się, jak radzą sobie z emocjami w codziennym życiu. Rozgorzała burzliwa dyskusja! Każdy miał coś do powiedzenia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Poznajemy zawód psychologa