Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Konkurs recytatorski w świetlicy

Z przyjemnością informujemy, że konkurs recytatorski, przeprowadzony w dniu 23 listopada b.r., został rozstrzygnięty (uczestniczyło w nim 13 świetlików). Celem konkursu było wzmocnienie wychowanka w rozwoju intelektualnym i rozwijanie inwencji twórczej dziecka, wzbogacającej jego słownik mowy. Po naradzie, jury wytypowało trzech zwycięzców i przyznało jedno wyróżnienie, którym wręczono nagrody rzeczowe wraz z dyplomami. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
I miejsce - Grzegorz Cichowski kl. 3a (wiersz pt. "Dżońcio")
II miejsce - Borys Gubański kl. 2b (wiersz pt. "List do dzieci")
III miejsce - Bartosz Wolny kl. 3b (wiersz pt. "Kotek")
Wyróżnienie: Maciej Gogół kl. 1b (wiersz pt. "Okulary")

Jesteś tutaj: Home Świetlica Konkurs recytatorski w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.