Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia uczniowie z klasy 3b przyszli do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, białe, kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. W tym dniu Misie towarzyszyły dzieciom na wszystkich zajęciach, również na lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie opisywali wygląd swojej maskotki oraz wykonali misia z papieru. Najważniejszy, główny cel dnia - wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Pluszowego Misia