Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Kartki dla pracowników MGOPS

W grudniu b.r., świetliki Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu, im. gen. Tadeusza Kutrzeby, otworzyły swoje serca i wykonały okolicznościowe kartki z życzeniami dla lokalnych pracowników z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, dziękując w ten sposób za trud w ich codziennej pracy i niegasnącą chęć pomagania innym. Dziękujemy dzieciom za piękny artyzm, a Pani Monice Zagacie - za miłe przyjęcie w placówce i serdeczny uścisk dłoni. Pamiętajmy: "POMAGAJĄC INNYM, POMAGASZ I SOBIE".

Jesteś tutaj: Home Świetlica Kartki dla pracowników MGOPS
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.