Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Mali ekolodzy

W dniu 25.11.2021 roku  w świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone zajęcia pt. "MALI  EKOLODZY". Celem zajęć było kształtowanie umiejętności dzielenia odpadów oraz uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie mogą zagrażać  środowisku przyrodniczemu ze strony człowieka. Podczas zajęć dzieci omawiały  wspólnie wiersze o tematyce ekologicznej, wykonywały karty pracy związane z segregacją. Zwieńczeniem zajęć był film edukacyjny, dotyczący segregacji odpadów. Zajęcia wpłynęły na kształtowanie u dzieci wrażliwości na piękno natury i zachowań proekologicznych.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Mali ekolodzy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.