Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Andrzejki w świetlicy

Dnia 30. 11.2021 r. w świetlicy szkolnej zostały zorganizowane andrzejkowe wróżby. Dzieci brały udział w licznych zabawach: "wyścigi butów", "serce z imieniem", "przyszłość ukryta w liczbach". Każdy chciał wiedzieć co czeka go w przyszłości. Oczywiście nie mogło zabraknąć andrzejkowej dyskoteki. Radość ze wspólnej zabawy i uśmiechy dzieci pokazały, że impreza andrzejkowa była bardzo udana.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Andrzejki w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.