Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Nasze pasje

W klasie 3a uczą się uczniowie mający wiele pasji. Jedną z takich osób jest Magdalena, która jest wielka miłośniczką koni. Postanowiła nam trochę opowiedzieć o swoim zainteresowaniu. Na zajęcia przygotowała się bardzo skrupulatnie, przyniosła wiele akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji koni oraz specjalny strój jeździecki. Oprócz tego przygotowała wspaniałą prezentację, którą zakończyła klasowym konkursem wiedzy o koniach. Uczniowie byli bardzo zainteresowani opowieścią Magdy i słuchali jej bardzo uważnie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria użytkowane przy pielęgnacji koni. Magda opowiedziała o każdym z nich oraz ze szczegółami opisała swój strój jeździecki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasze pasje
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.