Nasze pasje

W klasie 3a uczą się uczniowie mający wiele pasji. Jedną z takich osób jest Magdalena, która jest wielka miłośniczką koni. Postanowiła nam trochę opowiedzieć o swoim zainteresowaniu. Na zajęcia przygotowała się bardzo skrupulatnie, przyniosła wiele akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji koni oraz specjalny strój jeździecki. Oprócz tego przygotowała wspaniałą prezentację, którą zakończyła klasowym konkursem wiedzy o koniach. Uczniowie byli bardzo zainteresowani opowieścią Magdy i słuchali jej bardzo uważnie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria użytkowane przy pielęgnacji koni. Magda opowiedziała o każdym z nich oraz ze szczegółami opisała swój strój jeździecki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasze pasje