Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Święta w 3a

W klasie 3a czuć już święta. Uczniowie klasy 3 w ramach przygotowywania się do świąt przystroili klasę. Wykonali piękne przestrzenne gwiazdy oraz łańcuch, który ozdobił klasowa choinkę oraz salę. Dzięki uprzejmości jednej z mam każdy uczeń otrzymał dużą kartonową choinkę do samodzielnego przystrojenia. W środę w naszej klasie zrobiło się bardzo świątecznie, kolorowo i brokatowo. Każdy uczeń miał swój pomysł na choinkę i każdy starał się ozdobić ją najpiękniej jak potrafi.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Święta w 3a
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.