Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

WYCIECZKA KLASY 8D DO WARSZAWY

W ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę" dofinansowanego przez MEiN uczniowie klasy 8d wyjechali 1 grudnia 2021 roku na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszego dnia przeszli Traktem Królewskim z przewodnikiem, który przedstawił historię najważniejszych zabytków i pomników. Następnie zwiedzili przepiękne wnętrza Zamku Królewskiego, odrestaurowane z ogromną dbałością o historię. Wielu wrażeń dostarczyła wizyta w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie, tam przede wszystkim powstały niesamowite zdjęcia. W hotelu po posiłku uczestnicy mogli skorzystać z bowlingu i bilarda. Drugiego dnia wycieczki uczniowie zwiedzili Muzeum Sportu i Turystyki. Refleksję nad czasem wojny wywołała tablica na ocalałym fragmencie muru Getta Warszawskiego, który uczestnicy obejrzeli tuż przed odwiedzinami w Centrum Nauki Kopernik. Po obiedzie zjedzonym na Starówce i pożegnalnym spacerze po Krakowskim Przedmieściu uczniowie udali się w podróż powrotną do Gostynia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności WYCIECZKA KLASY 8D DO WARSZAWY
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.