Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZAKÓW ZE SCHRONISKA

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji charytatywnej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dalabuszkach. Jej celem było zebranie karmy dla psów i kotów z przytuliska. Dzieci bardzo zaangażowały się w akcję, co przełożyło się na ilość zebranej karmy. Wykazały się empatią i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom ze schroniska. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji, za ofiarność i chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym zwierzętom. ZEBRALIŚMY 429,92 KG KARMY. Karma została przekazana przez koordynatora akcji do schroniska.

Jesteś tutaj: Home Aktualności ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZAKÓW ZE SCHRONISKA
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.