Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – PRZYRODNICZY "NASI MALI PRZYJACIELE"

26 uczniów z klas IV wzięło udział w Szkolnym Konkursie Plastyczno – Przyrodniczym pt. "Nasi mali przyjaciele". Dzieci przedstawiły zarówno zwierzątka znajdujące się pod ich opieką jak i te, którymi chciałyby się zaopiekować w domu. W opisie uwzględniły między innymi ich wygląd, jadłospis, ulubione zabawy. Prezentację dopełniała ilustracja wykonana w dowolnej technice. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom! Laureaci w/w konkursu:
Lena Młynarczyk kl. IV b – I miejsce
Martyna Matuszak kl. IV b – II miejsce
Szymon Jankowski kl. IV a – III miejsce
Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:
Matylda Słomińska kl. IV c
Martyna Janowska kl. IV a

266393668 3127350294169217 8272916331665534997 n

Jesteś tutaj: Home Konkursy SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – PRZYRODNICZY "NASI MALI PRZYJACIELE"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.