Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 02.02.2022 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Muzyczna zabawa była urozmaicona ciekawymi konkursami, a zwycięzcy nagradzani drobnymi upominkami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach tanecznych takich jak: taniec z balonikiem, gorące krzesła, tańce na gazetach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Jesteś tutaj: Home Świetlica BAL KARNAWAŁOWY
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.