DZIEŃ RADIA

W piątek 11 lutego w świetlicy szkolnej SP 2 obchodziliśmy Światowy Dzień Radia. Jest to święto obchodzone w celu podkreślenia roli radia w codziennym życiu. Dzieci miały możliwość wysłuchania audycji radiowych oraz wypowiadania się na temat pracy radiowca. Okazuje się, że radio nie jest dzieciom obce – potrafią wymienić różne stacje radiowe. W swoich wypowiedziach podkreśliły, że dziennikarz radiowy, nie jest widoczny, a kiedy prowadzi swoją audycję słyszymy tylko jego głos. "Świetliki" zrobiły piękne radia z głośnikami, a na koniec zajęć wykonały okolicznościowe kartki w ramach projektu "Serdeczna karteczka".

Jesteś tutaj: Home Świetlica DZIEŃ RADIA