Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Szkolny Konkurs Ekologiczny "Drugie życie odpadów"

W lutym 21 uczniów z klas VII-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym "Drugie życie odpadów". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody, a także zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania. Uczniowie własnoręcznie stworzyli przedmioty oraz urządzenia z odpadów, które można wykorzystać w życiu codziennym. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Zofia Ludwiczak klasa 8d,
II miejsce: Zuzanna Wachowiak klasa 8c,
III miejsce: Gabriela Staśkiewicz klasa 7a.
Osoby wyróżnione: Rafał Kasperczak klasa 8a, Oliwia Hamulska klasa 8c, Nadia Szafraniak klasa 8c, Zofia Kasperczak klasa 8d.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szkolny Konkurs Ekologiczny "Drugie życie odpadów"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.