Konkursy SzPZ

1️⃣ "PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE!". Jesteś uczniem klasy piątej i znasz odpowiedź na to pytanie? Masz pomysł na fotografię promującą styl życia wolny od palenia tytoniu i inhalowania e-papierosami? Przekonaj o tym Dwójkę i weź udział w konkursie!!! Zrób zdjęcie nawiązujące do tematu, zapisz je w formacie .JPG lub .PNG i prześlij na adres adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Swoją fotografię możesz zmienić za pomocą programów do komputerowej obróbki fotograficznej, możesz także ją uzupełnić o dowolne elementy graficzne – pełna swoboda. Na Twoją pracę Dwójka czeka do 1 kwietnia. Pospiesz się!! Na wszystkie Twoje pytania dotyczące konkursu chętnie odpowie Marta Sobkowiak.

2️⃣ Lubisz aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to ten konkurs jak dla Ciebie! Nagraj krótki film dotyczący codziennej aktywności sportowej i prześlij go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Konkurs adresowany jest dla uczniów klas 4-8. Na filmy czekamy do 8 kwietnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkursy SzPZ