Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

21 marca w 3a

21 marca w klasie 3a składał się z wielu różnych aktywności. Tego dnia obchodziliśmy, tak jak cała szkoła pierwszy dzień wiosny oraz dzień bez plecaka. Uczniowie przyszli w pięknych kolorowych strojach, a zamiast plecaków, książki przynieśli m.in. w walizkach, koszyczkach, wiaderkach, wózkach dla lalek, czy w torbie włóczykija. W ramach tego dnia tworzyliśmy w klasie piękne i kolorowe Panie Wiosny. Uczniowie korzystali z wielu kolorowych skrawków materiałów, a wykonane prace wyszły ślicznie. Tego dnia nasza klasa obchodziła również Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. W klasie została przeprowadzona pogadanka na temat osób z zespołem wad wrodzonych, a uczniowie na znak solidarności z tymi osobami założyli dwie różne skarpetki.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised 21 marca w 3a
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.