Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

Roboty

W ramach zajęć, których głównym tematem były roboty, klasa 3a postanowiła, że stworzy w grupach własne roboty. Tydzień wcześniej uczniowie zostali podzieleni na zespoły i mieli czas na podjęcie decyzji kto co przyniesie i jak będzie wyglądać ich praca. Dyskusje były bardzo ożywione, ale przyniosły dużo pomysłów. Roboty, które stworzyli uczniowie wyszły bardzo ładnie. Każdy był inny, a co najważniejsze klasa nauczyła się pracy w grupie.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Roboty
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.