Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Weterynarza

W kwietniu w świetlicy szkolnej SP 2 obchodziliśmy Dzień Weterynarza. Celem zajęć było poznanie pracy weterynarza i roli, jaką odgrywa w życiu zwierząt domowych. Dzieci oglądały książki i ilustracje przedstawiające pracę weterynarza, jego gabinet i pacjentów. Dzieci dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat wizyt w gabinetach weterynaryjnych. Wysłuchały opowiadania "Czworonożni pacjenci". Na koniec zajęć  wykonały okolicznościowe kartki w ramach projektu "Serdeczna karteczka".

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Weterynarza
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.