Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

"Rozruszaj Dwójkę"

W ramach przygotowań do Świąt Wielkanocnych, dzieci z zajęć opiekuńczo-wychowawczych, wzbogaciły wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Pamiętały o tegorocznym, przewodnim haśle programu promującego zdrowie "Rozruszaj Dwójkę". Przygotowanie zdrowych kanapek, sprawiło dzieciom mnóstwo radości. W niezawodnym gronie i miłej atmosferze, apetyt dopisywał zainteresowanym wychowankom oraz gronu pedagogicznemu. Zajęcia miały na celu zachęcić dzieci do spożywania zdrowych przekąsek. Dzieciom smakowało!

Jesteś tutaj: Home Świetlica "Rozruszaj Dwójkę"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.