Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Konkursu na filmik dotyczący codziennej aktywności fizycznej

Na przełomie marca i kwietnia odbył się szkolny konkurs na krótki film dotyczący codziennej aktywności sportowej. Konkurs był adresowany dla uczniów klas IV-VIII i polegał na nagraniu krótkiego filmiku. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Laureaci w/w konkursu:
I miejsce: Szymon Jankowiak kl. Vc,
II miejsce: Igor Lis kl. VIIIb,
III miejsce: Tomasz Danielczak kl. VIIb.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkursu na filmik dotyczący codziennej aktywności fizycznej
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.