DZIEŃ STRAŻAKA

Dnia 04.05.2022 r. w świetlicy SP2 obchodziliśmy DZIEŃ STRAŻAKA. Święto to jest dobrą okazją do wyrażenia wdzięczności strażakom za ich niebezpieczną i ciężką pracę, według zasady "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek". Dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy podczas wypadków samochodowych oraz asyście podczas różnych akcji. Świetliki wiedzą już, jakie są najczęstsze przyczyny pożarów oraz jak należy postępować w sytuacji zagrożenia. Na koniec zajęć, dzieci wykonały okolicznościowe kartki w ramach projektu "Serdeczna karteczka".

Jesteś tutaj: Home Świetlica DZIEŃ STRAŻAKA