Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego

Dnia 21.04.2022 w świetlicy szkolnej SP2 odbył się konkurs pt. "Mój wymarzony zawód". Celem konkursu było zachęcenie uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej w kontekście przyszłej pracy zawodowej, rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz kształtowanie kreatywności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace, ich autorzy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
I miejsce – Zofia Szepe 1C
II miejsce – Agata Grzelka 3B
III miejsce – Anna Dzierżgowska 2B
Osoby wyróżnione: Alicja Maciejak 1B, Blanka Szyszka 3C, Liliana Kocjan 2B, Jan Prywerek 1B

Jesteś tutaj: Home Świetlica Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.