Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

NIECH LICZNIK STALE BIJE - edycja wiosenna!

Pamiętacie jeszcze Wasze listopadowe piesze maratony i zbieranie kroków? Dwójka znów rzuca Wam wyzwanie! Klasa, która między 11 a 17 maja 2022 roku pokona pieszo najwięcej kilometrów, otrzyma dyplom oraz nagrodę. Pamiętajcie, by za pomocą jakiejkolwiek aplikacji obrazującej przebyte kilometry zarejestrować pokonaną przez siebie trasę, a następnie zaprezentować wychowawcy. Wychowawca zsumuje kilometry przebyte przez wszystkich uczniów Waszej klasy. Pamiętajcie o poruszaniu się wyznaczonymi dla pieszych ścieżkami oraz o odblaskach. Kilometry zdobyte przez uczniów rozjechanych przez auta nie będą się liczyły. Ruszajmy się!!!!

Jesteś tutaj: Home Aktualności NIECH LICZNIK STALE BIJE - edycja wiosenna!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.