Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Konkurs ekologiczny "EKO - ZABAWKA"

Dnia 10.05.2022r. w świetlicy szkolnej SP2 odbył się konkurs ekologiczny pt. "EKO - ZABAWKA". Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej oraz propagowanie idei proekologicznego stylu życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace, ich autorzy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Pola Smektała 1B
II miejsce: Bartosz Klemczak 1B
III miejsce: Jan Walczewski 2A
Osoby wyróżnione: Julka Kłodnicka 2 A, Michał Urbaniak 1B
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs ekologiczny "EKO - ZABAWKA"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.