O tym, że Dwójka jest szkołą promującą aktywność fizyczną nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jeśli jednak ktoś ma wątpliwości, prosimy obejrzeć fotorelację przedstawiającą wypad klasy 7a i 7b do śremskiego parku trampolin.

Klasa 7a i 7b nie boją się wyzwań sportowych, wycieczkę spędziły więc bardzo aktywnie - wędrując po Górach Stołowych i wiosłując przez Przełom Bardzki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Z dumą informujemy, że Mateusz Góralski, uczeń klasy 4c, zdobył tytuł wicemistrza szachowego w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów 2022. Serdecznie gratulujemy.

Wizyta klasy 2c i 5a w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dalabuszkach.

Jesteś tutaj: Home Aktualności