Jak co roku "Dwójka" przyłącza się do WOŚP. W sekretariacie naszej szkoły stanęła Sztabowa Puszka Stacjonarna, do której można wrzucić pieniądze przeznaczone dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Dodatkowo mamy pięć oryginalnych kubków Orkiestry dla najbardziej hojnych darczyńców.
Serdecznie zapraszamy!

142135656 321020649288981 1229248420187825909 n

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi pn.: "Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń szkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu w 2021 roku" - pobierz plik
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia - pobierz plik
Wykaz pomieszczeń - pobierz plik

W związku ze zmianą terminu ferii zimowych nastąpiły zmiany w kalendarzu roku szkolnego.

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021 - zmiany - pobierz plik

W październiku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Wolny czas bez laptopa, komórki…" dla klas I-III. Na konkurs wpłynęło 48 prac. Poziom prac był bardzo wyrównany. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami plastycznymi stosując różnorodne techniki. Ze względu na wyrównany poziom prac komisja przyznała następujące miejsca:
I miejsce:
Maryna Ril - kl. 3c
Julia Gościniak - kl. 2a
Maja Frąckowiak - kl. 3b
II miejsce:
Aleksander Szczepaniak - kl. 3b
Anna Sekuła - kl. 2b
Olga Gabryszak - kl. 3c
Agata wojciechowska - kl. 2b
III miejsce:
Anna Prywer - kl. 3c
Dominik Zakierski - kl. 3c
Blanka Owczarczak - kl. 1a
Marek Adamski - kl. 2c
Przyznano również 21 wyróżnień.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych.

Jesteś tutaj: Home Aktualności