W październiku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Wolny czas bez laptopa, komórki…" dla klas I-III. Na konkurs wpłynęło 48 prac. Poziom prac był bardzo wyrównany. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami plastycznymi stosując różnorodne techniki. Ze względu na wyrównany poziom prac komisja przyznała następujące miejsca:
I miejsce:
Maryna Ril - kl. 3c
Julia Gościniak - kl. 2a
Maja Frąckowiak - kl. 3b
II miejsce:
Aleksander Szczepaniak - kl. 3b
Anna Sekuła - kl. 2b
Olga Gabryszak - kl. 3c
Agata wojciechowska - kl. 2b
III miejsce:
Anna Prywer - kl. 3c
Dominik Zakierski - kl. 3c
Blanka Owczarczak - kl. 1a
Marek Adamski - kl. 2c
Przyznano również 21 wyróżnień.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych.

Drodzy Rodzice zachęcamy do skorzystania z materiałów dostępnych pod adresem:
Celem kampanii jest uświadomienie rodzicom i opiekunom, że zagrożenia, z którymi dzieci mogą się zetknąć w wirtualnym świecie, są równie prawdziwe jak te pojawiające się w świecie realnym. Internet jest kopalnią wiedzy i rozrywki, jednocześnie nie można zapominać, że jest też źródłem niebezpieczeństw. W ramach kampanii powstały materiały, które są świetnym wstępem do rozmowy z dzieckiem o cyberzagrożeniach - można dowiedzieć się z nich, co trudnego może nas spotkać w sieci i jak sobie z tym wspólnie poradzić. Atrakcyjna forma współczesnych animacji opartych na znanych baśniach sprawi, że kampania zainteresuje wszystkie pokolenia odbiorców. Bajki uzupełnione są o dodatkowe materiały: podcast, w którym eksperci dzielą się sposobami radzenia sobie z internetowymi zagrożeniami oraz broszurę z gotowymi do zastosowania poradami, którą można wydrukować. Kampania jest realizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy ze Stowarzyszeniem Góry Kultury - zwycięzcą konkursu pt. "(Nie)Bezpieczni w sieci – konkurs dla NGO na najlepszą kampanię edukacyjną".

Ogłoszenie o wyniku postępowania i wyborze oferty - pobierz plik

Jesteś tutaj: Home Aktualności