Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń. Wiąże się z nim wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które w naszej szkole odbyły się 21 grudnia.

W dniach 18.12 i 19.12.2018 r. klasy 1B, 2C, 5C i 6B pojechały do schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach. Była to nagroda w akcji zbiórki karmy dla bezdomnych psów i kotów. Uczniowie mieli szansę usłyszeć historie psów i kotów obecnych w schronisku, zobaczyć warunki w jakich żyją zwierzęta i zrozumieć co to znaczy odpowiedzialność za kogoś.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca i nieustającą chęć pomocy bezdomnym zwierzętom. Już od kliku lat z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem biorą udział w zbiórce suchej karmy dla podopiecznych ze schroniska w Dalabuszkach. W tym roku pobiliśmy swój poprzedni rekord i zebraliśmy 769,1 kg karmy. Jesteśmy dumni, ze propagujemy w środowisku szlachetne idee niesienia pomocy potrzebującym, a w szczególności czekającym na nowy dom czworonogom, którym trudno byłoby przeżyć bez naszego wsparcia i opieki.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI!


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć kółka majsterkowicza.

Jesteś tutaj: Home Aktualności