W Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264, od 7 marca do 18 marca 2022 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Zgłoszenia i wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.
Sekretariat czynny 7:00 – 15:00

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają:
1. Zgłoszenie dziecka do szkoły – pobierz plik
2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata – pobierz plik

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają:
1. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej od 7 marca do 18 marca 2022 r. - pobierz plik
Załączniki do wniosku potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacyjnych:
- Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata na terenie gminy Gostyń – załącznik nr 1
- Oświadczenie o niepełnosprawności kandydata – załącznik nr 2
- Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły kandydata osób/y wspierających/ej w zapewnieniu należytej opieki – załącznik nr 3.

2. Potwierdzenie woli przyjęcia od 28 marca do 1 kwietnia 2022 r. - pobierz plik

W przypadku zgłoszenia dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby prosimy o złożenie:

3. Karta dodatkowych informacji o dziecku - pobierz plik
4. Oświadczenie rodziców w sprawie uczęszczania dziecka na religię - pobierz plik
Oświadczenie rodziców w sprawie uczęszczania dziecka na etykę - pobierz plik

W Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264, od 7 marca do 18 marca 2022 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Postępowanie rekrutacyjne
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 7 marca do 18 marca 2022 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 21 marca do 24 marca 2022 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym – 25 marca 2022 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 28 marca do 1 kwietnia 2022 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym – 4 kwietnia 2022 r.

Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 30 maja do 3 czerwca 2022 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 6 czerwca do 9 czerwca 2022 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym - 10 czerwca 2022 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 13 czerwca do 17 czerwca 2022 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych – 20 czerwca 2022 r.

Jesteś tutaj: Home Zapisy do klas 1