W Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264, od 4 marca do 15 marca 2024 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Zgłoszenia i wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.
Sekretariat czynny 7:00 – 15:00

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają:
1. Zgłoszenie dziecka do szkoły – pobierz plik
2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata – pobierz plik

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają:
1. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej od 4 marca do 15 marca 2024 r. - pobierz plik
Załączniki do wniosku potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacyjnych:
- Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata na terenie gminy Gostyń – załącznik nr 1
- Oświadczenie o niepełnosprawności kandydata – załącznik nr 2
- Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły kandydata osób/y wspierających/ej w zapewnieniu należytej opieki – załącznik nr 3.

2. Potwierdzenie woli przyjęcia od 25 marca do 29 marca 2024 r. - pobierz plik

W przypadku zgłoszenia dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby prosimy o złożenie:

3. Karta dodatkowych informacji o dziecku - pobierz plik
4. Oświadczenie rodziców w sprawie uczęszczania dziecka na religię - pobierz plik

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu - pobierz plik

W Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264, od 4 marca do 15 marca 2024 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Postępowanie rekrutacyjne
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 4 marca do 15 marca 2024 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 18 marca do 21 marca 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym – 22 marca 2024 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 25 marca do 29 marca 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym – 3 kwietnia 2024 r.

Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 27 maja do 31 maja 2024 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 3 czerwca do 4 czerwca 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym – 5 czerwca 2024 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 10 czerwca do 14 czerwca 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych – 17 czerwca 2024 r.

Jesteś tutaj: Home Zapisy do klas 1