W Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264, od 1 marca do 12 marca 2021 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Zgłoszenia i wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.
Sekretariat czynny 8:00 – 15:00

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają:
1. Zgłoszenie dziecka do szkoły – pobierz plik
2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata – pobierz plik

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają
1. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej od 1 marca do 12 marca 2021 r. - pobierz plik
Załączniki do wniosku potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacyjnych:
- Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata na terenie gminy Gostyń – załącznik nr 1
- Oświadczenie o niepełnosprawności kandydata – załącznik nr 2
- Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły kandydata osób/y wspierających/ej w zapewnieniu należytej opieki – załącznik nr 3.

2. Potwierdzenie woli przyjęcia od 22 marca do 26 marca 2021 r. - pobierz plik

W przypadku zgłoszenia dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby prosimy o złożenie Karty dodatkowych informacji o dziecku.
3. Karta dodatkowych informacji o dziecku - pobierz plik

Obwód SP NR 2 - pobierz plik

Postępowanie rekrutacyjne
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 1 marca do 12 marca 2021
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 15 marca do 17 marca 2021 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym – 18 marca 2021 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 22 marca do 26 marca 2021 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym – 29 marca 2021 r.

Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające
Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły – od 31 maja do 4 czerwca 2021 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków – od 7 czerwca do 9 czerwca 2021 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym – 10 czerwca 2021 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia – od 15 czerwca do 18 czerwca 2021 r.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym – 21 czerwca 2021 r.

Jesteś tutaj: Home Zapisy do klas 1