We wtorek 21 stycznia Świetliki uczciły karnawał wspaniałą maskaradą. Tego dnia dzieci przywdziały wspaniałe stroje, zamieniając się w księżniczki, wróżki, kowbojów, sportsmenów, zwierzątka… Bal urozmaiciły rozmaite konkursy. Dzieci bawiły się wyśmienicie w rytm znanych i lubianych przebojów! Zapraszamy do obejrzenia karnawałowych pląsów.

W świetlicy pojawiły się nowe klocki edukacyjne oraz gry planszowe, które od razu przykuły uwagę Świetlików. Największą popularnością cieszą się jednak klocki clicksy. Jest ich aż 800, więc wystarczy dla każdego. To, że klocki pobudzają wyobraźnię, jest sprawą oczywistą, wystarczy zajrzeć do świetlicy i spojrzeć na coraz bardziej wymyślne budowle, które powstają każdego dnia. Dzięki tym pomocom Świetliki świetnie się bawią, uczą i rozwijają.

Karta zgłoszenia udziału w zajęciach świetlicy szkolnej - pobierz plik

Jesteś tutaj: Home Świetlica