Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, "świetliki SP2" życzą wszystkim nauczycielom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce oraz cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom, tym posłusznym i tym niepokornym zrodziła wiele cennych owoców. Natomiast rodzicom i uczniom życzymy również zdrowia i oby jak najdłużej trwało nauczanie w realu.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-przyrodniczy został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 19 ciekawych prac. Celem konkursu było promowanie proekologicznego stylu życia oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej z użyciem surowców wtórnych. Po naradzie, jury wybrało trzy najciekawsze prace. Pan Dyrektor umożliwił wręczenie wszystkim uczestnikom drobnych upominków, a na zwycięzców czekały dyplomy i miłe nagrody. Rozwiązanie konkursu zakończyło się wspólnym zdjęciem pamiątkowych prac (podziwiać możemy recyklingowe pieski, ośmiornice, chomika, królika, ważkę, wiewiórkę, mysz, jeża, świnkę i żółwia oraz pszczołę). Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Oto lista zwycięzców:
I miejsce - Gabriela Wiśniewska kl. 1c (piesek)
II miejsce - Wiktoria Przybylak kl. 1c (ośmiornica)
III miejsce - Natalia Świdurska kl. 1c (jeż)
Wyróżnienia:
Nadia Hoffmann kl. 1a (pies)
Eryk Włodarczyk kl. 2c (ośmiornica)
Bartosz Krystkowiak kl. 3a (pies)
Gratulujemy!

Tego dnia dziewczynki składały życzenia wszystkim chłopcom. Chłopcy odpowiadali na pytania przygotowane przez dziewczyny z dziedziny bajek. Każda dobra odpowiedź była nagrodzona punktami. Wszyscy odpowiedzieli prawidłowo i zostali nagrodzeni medalami.

Jesień w pełni w świetlicy, nie brakuje nam pomysłów na jesienne zabawy. Dzieci opowiadają o charakterystycznych cechach tej pory roku, słuchają wierszy o tematyce jesiennej. Wykonują wiele pięknych prac - wyklejają kolorowymi liśćmi postać Pani Jesień, kreatywnie tworząc.

Jesteś tutaj: Home Świetlica