W dniach 18-19.04.2024 r. w świetlicy szkolnej SP2 odbył się konkurs muzyczny pt. "Mini playback show". Celem konkursu było promowanie kultury muzycznej wśród dzieci oraz twórcza wymiana doświadczeń muzycznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne występy. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Natalia Jankowiak 2C, Zuzanna Dziubałka 2C
II miejsce: Izabella Miś 3A
III miejsce: Pola Janik 3C
Osoby wyróżnione: Michał Włoch 2C, Ada Martuzalska 1B, Pola Banaszczak 1B, Tymon Fechner 3A, Adrianna Kędzia 3A.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Mijające tygodnie w świetlicy szkolnej minęły pod hasłem wiosennych i wielkanocnych zajęć i zabaw. Uczniowie mieli okazję porozmawiać o zwiastunach obecnej pory roku, poznali nazwy kwiatów pojawiających się wiosną, przypomnieli sobie wielkanocne zwyczaje i tradycje oraz wykonali wiele ciekawych prac plastycznych. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy radości i spokoju ukrytych w wielkanocnym koszyczku. Niech spotkania przy rodzinnym stole odnowią wiarę w drugiego człowieka, a rozkwitająca za oknem wiosna odrodzi w sercach wiarę i nadzieję.

6 lutego 2024 r. w świetlicy SP 2 obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, który ustanowiony został w 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej. Świetliki dowiedziały się co to jest Internet oraz poznały zasady netykiety, czyli jak bezpiecznie korzystać  z Internetu. Dowiedziały się na co zwracać uwagę oraz jak zachować się w przypadku zagrożenia. Wykonały plakat "Jak bezpiecznie korzystać z Internetu" oraz kolorowe komputery.

Dnia 30.11.2023 r. w świetlicy szkolnej zostały zorganizowane andrzejkowe wróżby. Dzieci brały udział w licznych zabawach: "wyścigi butów", "serce z imieniem", "przyszłość ukryta w liczbach". Każdy chciał wiedzieć co czeka go w przyszłości. Oczywiście nie mogło zabraknąć andrzejkowej dyskoteki. Radość ze wspólnej zabawy i uśmiechy dzieci pokazały, że impreza andrzejkowa była bardzo udana.

Jesteś tutaj: Home Świetlica