W czwartek 14.03.2024 w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu. Promując treści prozdrowotne na kunowskiej scenie swoje talenty, umiejętności wokalne i taneczne prezentowało wielu młodych uczestników. Komisja nagrodziła po 3 utwory w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i szkoła podstawowa - klasy I-III oraz przyznała 1 nagrodę główną. Z przyjemnością informujemy, że serca jury podbił, zdobywając Grand Prix konkursu reprezentujący naszą szkołę zespół B-BABKI z klasy IB w składzie: Pola Banaszczak, Ada Martuzalska i Maria Ludwiczak. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów estradowych!

12 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919. Konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych o historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem historii regionalnej dotyczącej Powstania Wielkopolskiego. Wzięło w nim udział 16 uczniów z czterech gostyńskich szkół podstawowych. Uczestnicy, pracując w dwuosobowych zespołach, musieli stawić czoła testowi składającemu się z 20 pytań oraz trzem dodatkowym zadaniom. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły: Magdalena Ciesielska z kl. 7b i Jakub Jankowski z kl. 7c. Serdecznie im gratulujemy!

W piątek 15.12.2023 ogłoszono w naszej szkole wyniki konkursu adresowanego do uczniów klas I-III pt. "Ozdoba choinkowa". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział aż 48 uczniów i uczennic, w związku z czym komisja konkursowa miała niemały kłopot z wyborem laureatów. Ozdoby były różnorodne ,piękne i starannie wykonane. Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę pomysłowość i inwencję twórczą, pracochłonność, estetykę wykonania i samodzielność. Nagrodzone zostały następujące osoby:
I miejsce: Olga Sekuła - klasa IIIa, Lena Kosmalska - klasa IIIb
II miejsce: Julia Miler Ic, Maria Smolarek Ib
III miejsce: Rafał Fiebig Ia, Kajetan Radoła IIb
Wyróżnienia:
Jagoda Gwizdek Ia
Roksana jankowiak Ib
Robert Ruciński IIa
Bartłomiej Klemczak IIIb
Gabriela Kopeć IIb
Ksawery Radoła IIIc
Kacper Łapawa IIb
Matylda Czapla II a
Gratulujemy sukcesu zwycięzcom i dziękujemy za udział i starania wszystkim!

Choć wokoło już zimowo i nastroje świąteczne, tak naprawdę dopiero pożegnamy jesień… Na początku grudnia rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny "Szaruga jesienna". To pora roku, która rzadko jest tematem rysunków czy obrazów, w przeciwieństwie do złotej jesieni. Uczniowie klas I-III stworzyli ciekawe, oryginalne prace pokazujące różne oblicza listopada, w odcieniach szarości i nie tylko. Było… kolorowo, bo w końcu szary to też kolor. Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom!

Oto ekipa aktorska Dwójki, która pokonała wszystkich konkurentów w Gminnym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych: Julia Sękowska (4c), Hanna Juszkiewicz (4c), Adrianna Małecka (4c), Anna Prywer (6c), Aleksandra Sękowska (6c), Anna Bogdańska (6c), Patrycja Kryłowska (6c), Matylda Słomińska (6c), Wiktor Konieczny (6c), Wiktor Wujek (6c), Hanna Wałkiewicz (7a) oraz Aleksander Karczewski (7b). Byliście wspaniali!!!

Jesteś tutaj: Home Konkursy