Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Anny Świderek, pedagog Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Mońkach. Publikacja porusza tematykę związaną z metodami i problemami wychowawczymi dzieci i młodzieży.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem Małgorzaty Grabas, pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelinie. Publikacja porusza tematykę związaną z rolą rodziców w wychowaniu i edukacji dziecka.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pracą Agaty Augustyn, pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelinie. Publikacja porusza tematykę związaną z depresją wśród nastolatków.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tekstem dotyczącym wychowania dziecka w dobie ekranu. Swoje opinie na temat wyzwań rodzicielskich naszych czasów przedstawia dr Maciej Dębski – socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Gdańskim.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marii Gil. Publikacja porusza tematykę związaną z rolą rodziny w wychowawczy proces rozwoju dziecka.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Barbary Jabłońskiej, pedagog Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Mońkach. Publikacja porusza tematykę związaną z przyczynami niepowodzeń szkolnych dzieci i młodzieży.
Link - kliknij tutaj

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pracą Małgorzaty Kruszakin, pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oławie. Publikacja porusza tematykę dotyczącą świadomego rodzicielstwa.

Jesteś tutaj: Home Wspomaganie wychowawczej roli rodziny