Wizyta w Przychodni Weterynaryjnej NovaVet

5 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 1b w związku z realizowanym programem "Rodzice partnerami szkoły", udali się do Przychodni Weterynaryjnej NovaVet. Celem spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza, kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt, uświadomienie, że zwierzęta, tak jak i ludzie, są żywymi istotami, które też chorują i cierpią oraz wymagają pomocy i leczenia. Dzieci dokładnie obejrzały gabinet weterynaryjny, dowiedziały się na czym polega praca weterynarza. Pani weterynarz opowiedziała o sposobie pielęgnacji zwierząt domowych. Dzieci poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Z wielkim zaciekawieniem oglądały wszystkie pomieszczenia kliniki. Ogromne wrażenie zrobiła na nich sala operacyjna dla zwierząt. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie opowiadały o swoich małych przyjaciołach i ich problemach ze zdrowiem. Klasa 1b bardzo dziękuje Pani Marii za ciekawe spotkanie!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wizyta w Przychodni Weterynaryjnej NovaVet