Konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa"

W piątek 15.12.2023 ogłoszono w naszej szkole wyniki konkursu adresowanego do uczniów klas I-III pt. "Ozdoba choinkowa". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział aż 48 uczniów i uczennic, w związku z czym komisja konkursowa miała niemały kłopot z wyborem laureatów. Ozdoby były różnorodne ,piękne i starannie wykonane. Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę pomysłowość i inwencję twórczą, pracochłonność, estetykę wykonania i samodzielność. Nagrodzone zostały następujące osoby:
I miejsce: Olga Sekuła - klasa IIIa, Lena Kosmalska - klasa IIIb
II miejsce: Julia Miler Ic, Maria Smolarek Ib
III miejsce: Rafał Fiebig Ia, Kajetan Radoła IIb
Wyróżnienia:
Jagoda Gwizdek Ia
Roksana jankowiak Ib
Robert Ruciński IIa
Bartłomiej Klemczak IIIb
Gabriela Kopeć IIb
Ksawery Radoła IIIc
Kacper Łapawa IIb
Matylda Czapla II a
Gratulujemy sukcesu zwycięzcom i dziękujemy za udział i starania wszystkim!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa"