Pasje uczniów 3a

Klasa 3a jest pełna uczniów z pasją. Kolejną osobą, która zechciała nam opowiedzieć o swoim zainteresowaniu była Barbara Jakubiak. W czwartek w naszej klasie zrobiło się niezwykle sportowo. Basia już od małego systematycznie trenuje siatkówkę. O swojej pasji opowiadała bardzo ciekawie i z wielkim zaangażowaniem. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega ta gra, a także skąd u Basi tak duże zainteresowanie tym sportem - rodzina Basi od lat związana jest z siatkówką, zarówno na szczeblu zawodniczym, jak i trenerskim. Zademonstrowała odbicie dolne, górne, a także atak i zagrywkę. Przygotowała również prezentacje, w której zawarła najważniejsze zasady gry oraz wiele wspaniałych zdjęć z meczów oraz treningów. Wielkim marzeniem Basi jest gra w reprezentacji Polski, czego jej z całego serca życzymy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pasje uczniów 3a