Ogłoszenie o naborze na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu ogłasza nabór na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY

Ogłoszenie o konkursie – pobierz plik (plik w formacie PDF).
Kwestionariusz personalny kandydata – pobierz plik (plik w formacie DOC).
Oświadczenie – pobierz plik (plik w formacie PDF).

Znowu wakacje

Rok szkolny zakończony. Świadectwa rozdane, nagrody wręczone. Można odpoczywać. Czekają stęsknieni dziadkowie, ciocie i wujkowie. Zaciekawiają różne atrakcje. Przyciągają góry, jeziora, morza…
Bawcie się dobrze. Szkoła czeka.

Wycieczka do Torunia

W czerwca uczniowie klasy 4a i 4b uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Torunia. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

Dzień Dziecka w Dwójce

8 czerwca upłynął uczniom Dwójki na obchodach Dnia Dziecka. W tym roku dzieci spędzały go nie tylko z wychowawcami, ale również z rodzicami, którzy wsparli nauczycieli w przygotowaniu atrakcji dla pociech. Swoją obecnością zaszczycili Dwójkę przedstawiciele jednostki wojskowej 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Żołnierze w obrazowy i szczegółowy sposób przedstawili działalność jednostki lotniczej, zaprezentowali umundurowanie pilotów. Każdy z uczniów otrzymał pamiątkową widokówkę. Niezwykłym zainteresowaniem cieszył się również samochód Straży Pożarnej. Dzieci zapoznały się z jego wyposażeniem. Mogły zobaczyć sprzęt niezbędny nie tylko do gaszenia pożarów, ale pozwalający ratować ludzi w różnych trudnych sytuacjach. Uczniowie skorzystali także z torów w Kręgielni, na których rozegrali zawody drużynowe. Atrakcją, która szczególnie przyciągnęła uwagę uczniów klas młodszych, był dmuchany tor przeszkód, na którym mogli wykazać się swoją zwinnością i sprawnością fizyczną. Wielkim powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy oraz aerobik. Rytmiczna muzyka i energia młodej instruktorki pani Michaliny Grobelnej zachęcała do ćwiczeń uczniów wszystkich klas. Ponadto uczniowie rozegrali kilka meczów piłki nożnej i ćwiczyli na siłowni. Całość obchodów zakończyła się wielkim piknikiem. Dzieci z apetytem zajadały się grillowanymi kiełbaskami, które z wielkim zapałem przygotowali dla nich rodzice i nauczyciele. Przez całą imprezę dzieci mogły kosztować też pyszne ciasta upieczone przez rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a szczególne podziękowania kierujemy do Państwa: Katarzyny i Tomasza Pietrzyków; Elżbiety Klimkowskiej; Marty Bezwierzchnej; Magdaleny Biniaszak; Karoliny Szymczak; Marty Jakubczak; Małgorzaty Wojciechowskiej; Moniki Bonawenturczyk; Katarzyny Banaszak; Moniki Sekuły; Agaty i Łukasza Kaczorów; Katarzyny Lewickiej; Natalii Gajewskiej; Magdaleny, Zuzanny i Mateusza Wałkiewiczów; Aleksandry Frąckowiak; Piotra Grzelaka; Natalii Majewskiej, Aleksandry Praczyk; Moniki Knapp; Agnieszki Nowak-Puśleckiej; Bogumiły Matysiak; Joanny Wierzchowskiej; Dominiki Kryś; Magdaleny Michalewicz; Małgorzaty Wojtkowiak; Moniki Bogdańskiej; Hanny Koniecznej; Marty Kociuckiej; Magdaleny Małeckiej; Konrada Małeckiego; Izabeli Osiewicz; Violetty Pawlak; Magdaleny Brętkowskiej; Edyty Nowaczyk; Urszuli Bartoszewskiej; Donaty Lis; Bogny Giery; Anny Włodarczyk; Magdaleny Molendy-Kordus; Sylwii Szymoniak; Karoliny Łukaszewskiej; Anny Małeckiej; Adama Wasielewskiego; Danuty Witczak; Izabeli Kubiak; Agaty i Bogusława Pakułów; Katarzyny Dworczak; Anny Kopeć; Rafała Naskręta; Małgorzaty Gawareckiej; Marzeny Kosmalskiej; Małgorzaty Gwizdek; Joanny Pawlik; Barbary Zawiślańskiej; Marcina Kaźmierczaka; Moniki Rozwory; Pauliny Sobańskiej; Marty Mazurek; Magdaleny Żak; Weroniki Smektały; Barbary Leśniarek; Anny Wojciechowskiej; Małgorzaty Neumann; Ilony Maćkowiak; Izabeli Choińskiej; Aldony Pieprzyk; Barbary Kapały; Anny Haraźnej; Marty Kuśnierek; Małgorzaty Ratajczak; Romany Kąkolewicz; Agnieszki Fajczyk; Beaty Szafraniak; Marty Pawlak; Małgorzaty Nowak; Katarzyny Gendery; Marii Liszczyńskiej; Karoliny Wiśniewskiej; Sylwii Weber; Marty Adamek; Sylwii Bujak; Moniki Czapuli; Marii Andrzejewskiej; Jolanty Smektały; Janusza Dobruckiego; Adama Wasielewskiego; Wiesławy Humerskiej; Angeliki Kasperczak; Dominiki Henzel; Anity Gajewskiej; Kamili i Arkadiusza Jeziorków; Marcina Dzierżgowskiego; Eweliny Wróbel; Rafała Szafraniaka; Marleny Jędryczki; Kingi Hamulskiej; Iwony Koniecznej; Alicji Wachowiak; Anity Byry; Marzeny Bacy-Ludwiczak; Katarzyny Prałat; Angeliki Andrzejewskiej; Joanny Jakubiak; Joanny Kabały; Jolanty Gryczki; Małgorzaty Wojciechowskiej; Aleksandry Frąckowiak; Anny Różewicz; Anny Boruszewskiej; Małgorzaty Jankowiak; Magdaleny Szajbel; Beaty Busz; Małgorzaty Kierczyńskiej; Agnieszki Jeziorańskiej; Alicji Rejek; Izabeli Stefaniak; Pauliny Banaszak; Lidii Sowińskiej; Renaty Matuszyk; Agnieszki Klauzy; Romany Korytnej. Zaangażowanie, wsparcie, życzliwość i obecność rodziców w tym ważnym dla wszystkich dzieci dniu z pewnością przyczyniły się do tego, że Dzień Dziecka w Dwójce był wyjątkowy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności