Podsumowanie

Apel poświęcony podsumowaniu wyników pracy w I półroczu odbył się 1 lutego 2019 r. Przygotowała go sekcja apelowa SU. Okazało się, że uczniowie są bardzo aktywni i biorą udział w licznych konkursach: Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Wojewódzki Konkurs Fizyczny, Szkolny Konkurs Pięknego Czytania "Czytamy dla Niepodległej", Gminny Konkurs Recytatorski "Nasza Niepodległa", Szkolny Konkurs "Generał Tadeusz Kutrzeba – Patron Naszej Szkoły" dla uczniów klas III, Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Generała Tadeusza Kutrzeby – Patrona Naszej Szkoły" dla uczniów klas II, Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kaspra Miaskowskiego, Szkolny Konkurs Plastyczny "Kasztanka Piłsudskiego. Zwierzęcy Superbohater", Gminny Konkurs Plastyczny "Strach ma wielkie oczy", Szkolny Konkurs Plastyczny "Mam na imię... poznajmy się", Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej pod hasłem "Nie truj swoich bliskich", XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919, Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia, I Powiatowy Konkurs Warcabowy imienia Edmunda Bojanowskiego. Na apelu dyrektor Waldemar Minta wręczył nagrody laureatom Szkolnego Konkursu Przyrodniczego "Ryby polskich jezior i rzek", Konkursu "Wybieraj bezpiecznie", Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas 4-6 "Jestem Bezpieczny w Sieci", Szkolnego Konkursu Plastycznego "Razem dbajmy o bezpieczeństwo w Sieci". Na kolejny punkt programu z pewnością czekali ci, którzy przykładali się do nauki, zdobywali wysokie oceny i walczyli o jak najwyższą średnią. Dyrektor szkoły pogratulował wysokich wyników w nauce i wręczył dwadzieścia stypendiów za średnią ocen 5,43 i wyższą. Zakończyła się kolejna edycja konkursu na wzorową klasę oraz wzorowego ucznia naszej szkoły. W rywalizacji indywidualnej zwyciężyły: w kategorii klas I-III: Magdalena Ciesielska z 2b, w kategorii klas IV- VI: Julia Frąckowiak z 5a. W kategorii klas tytuł wzorowej klasy otrzymała 4b. Konkurs związany z kulturą zachowania trwać będzie również w II półroczu, a zatem gorąco zachęcamy do udziału w obu kulturalnych zmaganiach i do walki o atrakcyjne nagrody.

Balik karnawałowy

W środę 30 stycznia Świetliki oraz uczniowie klasy 1b, 1c i 2c uczcili karnawał wspaniałą maskaradą. Tego dnia dzieci przywdziały wspaniałe stroje, zamieniając się w księżniczki, wróżki, kowbojów, sportsmenów, zwierzątka… Bal urozmaiciły rozmaite konkursy. Wspaniałą atmosferę dopełnił karnawałowy wystrój sali, pięknie udekorowanej balonami, serpentynami, a także kolorowymi światełkami. Dzieci bawiły się wyśmienicie w rytm znanych i lubianych przebojów! Zapraszamy do obejrzenia karnawałowych pląsów.

Podsumowanie WOŚP

Dzisiaj w kinie "Pod Kopułą" odbyło się podsumowanie XXVII finału WOŚP. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły, którzy byli wolontariuszami podczas finału i dyskoteki szkolnej.

Finał WOŚP w GOK "Hutnik"

13 stycznia uczniowie klasy 3a wystąpili w GOK "Hutnik" wspierając WOŚP.

Jesteś tutaj: Home Aktualności