Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA W DALABUSZKACH

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca i nieustającą chęć pomocy bezdomnym zwierzętom. Już od kliku lat z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem biorą udział w zbiórce suchej karmy dla podopiecznych ze schroniska w Dalabuszkach. W tym roku pobiliśmy swój poprzedni rekord i zebraliśmy 769,1 kg karmy. Jesteśmy dumni, ze propagujemy w środowisku szlachetne idee niesienia pomocy potrzebującym, a w szczególności czekającym na nowy dom czworonogom, którym trudno byłoby przeżyć bez naszego wsparcia i opieki.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI!


Kółko majsterkowicza

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć kółka majsterkowicza.

Poznajemy zawód inspektora BHP

Uczniowie klasy 7a gościli na lekcji Pana Szymona Wardyńskiego – inspektora BHP, który zdradził uczniom tajniki wykonywania swojego zawodu oraz przypomniał zasady udzielania pierwszej pomocy. Dziękujemy!

"NASZA NIEPODLEGŁA"

29 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Daleszynie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "NASZA NIEPODLEGŁA". Uczniowie reprezentujący naszą szkołę wykazali się dużymi umiejętnościami. Wyniki konkursu: Wojciech Konieczny z kl. Ia - wyróżnienie, Magdalena Ciesielska z kl. IIb I miejsce w kategorii klas drugich, Anna Nowaczyk z kl. IIIa I miejsce w kategorii klas trzecich.

Jesteś tutaj: Home Aktualności