Wigilia w świetlicy

21 grudnia w świetlicy szkolnej odbyła się wspólna wigilia. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie najserdeczniejsze życzenia oraz wspólnie śpiewały kolędy. Tego dnia odwiedził je również policjant, który udzielił wskazówek, jak bezpiecznie bawić się zimą.

Świetliki przygotowują się do Świąt!

Tegoroczna aura wzbudza w nas niepokój - czy w grudniowy czas spadnie śnieg? Miejmy nadzieję, że brak białego puchu nie zmyli Gwiazdora i uda mu się dotrzeć do naszej szkoły. Dzieci w świetlicy szkolnej przygotowały już kartki świąteczne, wykonały śliczne ozdoby na choinkę oraz skrupulatnie wypełniają kalendarze adwentowe, mając swoje "ciche" postanowienia. Obecnie świetliki są na etapie wysyłania listów do Laponii. Dzieci, zadowolone z efektów swojej pracy, czekają teraz na nadejście specjalnego gościa... Szkoda, że on odwiedza nas tylko raz w roku...

Andrzejki w świetlicy

Koniec listopada, to czas magicznych czarów i wróżenia. W świetlicy szkolnej świętowaliśmy Andrzejki. Był to dzień wspaniałych zabaw, dostarczających dzieciom wielu przeżyć i emocji.  Świetliki mogły się dowiedzieć co może zdarzyć się w ich życiu, w niedalekiej przyszłości. Czy wróżby się spełnią? - przyszłość pokaże. Pewne jest to, że zabawę przyjmowaliśmy z dużą dozą humoru.

Jesteś tutaj: Home Świetlica