Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Karaoke w świetlicy

Podobno śpiewać każdy może... w każdym razie postanowiliśmy przetestować zdolności wokalne uczniów uczęszczających do naszej świetlicy, organizując przegląd karaoke. Zajęcia były świetną zabawą i bardzo mile spędzonym czasem!

Geometryczne cudaki

Jednym z działań zmierzających do rozwijania umiejętności matematycznych było tworzenie "geometrycznych cudaków" – zabawek z materiałów wtórnych. Świetliki włożyły sporo wysiłku, aby stworzyć cudaczne stworki.

Wigilia w Świetlicy

W grudniu Świetliki bardzo ochoczo włączyły się w przygotowania do Świąt. Wykonywały szopkę bożonarodzeniową, ozdoby na choinkę, brały udział w dekorowaniu sali. Zwieńczeniem świątecznych przygotowań była wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Był to wyjątkowy i uroczysty dzień. Uczniowie przyszli odświętnie ubrani. Podczas wigilii w świetlicy dzieci czytały Biblię, dzieliły się opłatkiem, składały sobie świąteczne życzenia. Następnie wykonywały renifery z szarego papieru, układały puzzle o tematyce świątecznej, a także czytały książki o Bożym Narodzeniu. Radosnemu spotkaniu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd oraz słodki poczęstunek. Czas w miłej atmosferze minął bardzo szybko.

Świąteczne przygotowania w świetlicy

Świetliki są już gotowe do przystrajania choinki. Dziś z masy solnej dzieci przygotowały piękne ozdoby. Zapraszamy do obejrzenia fotografii i życzymy wspaniałego świętowania!

Jesteś tutaj: Home Świetlica